Dzieki jemu stalem sie wielkim kibicem BARCELONY RONALDINHO byl kiedys wzorem do naśladowania (szkoda ze sie roztyl), ponim byl C.Ronaldo, a teraz znowu mamy w barcelonie gracza poziom lepszego od wszystkich chyba nie musze mowic kto to jest xD
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
Jest najlepszy na swiecie to go witaja... tak samo jak kiedys reprezentacje Polski witano owacjami a teraz tylko kazdy gada ( i maja racje ) tak samo na C.Ronaldo kiedys jeszcze za czasow w MU kazdy go kochal a teraz gra slabiej to juz gadaja na niego itd...
Komentarze
0
ZnOWU Real z Lyonem :D
0
Chcem zobaczyc mecz z Milanem
wielki powrot Ronaldinho na camp nou
(JEDEN Z NAJLEPSZYCH PILKARZY W HISTORI BARCELONY)
i powrot IBRY (CHCEM ZOBACZYC JEGO MINE JAK PRZEGRA)
0
Jeszcze Fŕbregasa zobaczymy w barcelonie;) to bedzie wielki zastepca xaviego:) zobaczycie...
pozdro BOBIK;)
0
Dzieki jemu stalem sie wielkim kibicem BARCELONY RONALDINHO byl kiedys wzorem do naśladowania (szkoda ze sie roztyl), ponim byl C.Ronaldo, a teraz znowu mamy w barcelonie gracza poziom lepszego od wszystkich chyba nie musze mowic kto to jest xD
pozdro BOBIK;)
0
FENOMENALNY jest ten filmik pokazuje roznice miedzy realem a BARCĄ:) az normalnie ciary przechodza
pozdro BOBIK ;)
0
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
0
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
0
Jest najlepszy na swiecie to go witaja... tak samo jak kiedys reprezentacje Polski witano owacjami a teraz tylko kazdy gada ( i maja racje ) tak samo na C.Ronaldo kiedys jeszcze za czasow w MU kazdy go kochal a teraz gra slabiej to juz gadaja na niego itd...
0
yaya24fcb Dobre uwagi :) Visca Barça
0
Za bramke Raúla mogl dac jakas inna to bylo takie komniecie moze wpadnie moze nie... moim zdaniem byly ladniejsze bramki niz Raúla :p